Bedava iPhone İçin İsmini Değiştirdi

Ukraynalı bir şirketin bedava iPhone 7 kampanyası düzenlemesi Ukraynalı bir gencin aklında ilginç bir fikir oluşmasına sebep oldu. Söylenenlere göre bu kampanya kapsamında firma ismini iPhone 7 yapan vatandaşların hepsine bedava iPhone 7 verecekti. Kampanyanın açıklanmasından kısa bir süre sonra ise bu kampanya ile ilgili ilginç bir haber gündeme geldi.

Ukraynalı şirketin kampanyayı duyurarak hayata geçirmesinden kısa bir zaman sonra ilk kazanan kişi ortaya çıktı. 20 yaşında olduğu söylenen Olexander Turin adlı bir genç ismini Ukraynaca iPhone 7 (iPhone Sim) yaparak iPhone 7 kazanmaya hak kazandı. Cuma günü yeni telefonunu firmadan teslim alan iPhone 7, pasaport ve yeni iPhone 7 cihazı ile fotoğraf çekti.

Eski İsmine Geri Dönecek mi?

iPhone 7 isimli gencin kardeşi olan Tetyana Panina ise bu durum ile ilgili, “Bu olaya inanmak ve kabul etmek aslında biraz güç bir durum biliyorum. Fakat dünyadaki bütün insanlar kendilerini ifade edebilmek için farklı yollara başvuruyorlar. Neden kardeşimin yöntemi de bu şekilde olmasın ki?” açıklamasını yaptı.

Çocuklarının kendisine iPhone 7 diye hitap etmesini istemeyen iPhone 7, çocuğu olduğu zaman adını tekrar Olexander Turin olarak değiştireceğini belirtti.

Ukrayna’da 850 dolara satılan iPhone 7 cihazı aslında pek çok ülkeden daha pahalı. Yeni adı ile telefon kazanmak için yalnızca isim değiştirmeye 2 dolar harcayan Olexander, bu durumdan keyif aldığını belirtti.


* * * * * * * * SOSYA MEDYA HESAPLARIM * * * * * *

Facebook ► http://www.facebook.com/SerhatEronal
Instagram ► http://www.instagram.com/SerhatEronal
Twitter ► http://www.twitter.com/SerhatEronal
Web ► http://www.serhateronal.com

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *