Asla Pes Etme | 3. Bölüm – Soner Olgun (İyi Bayramlar) #AslaPesEtme

Merhaba arkadaşlar ben Serhat Erönal, Asla Pes Etme 3. Bölüm ile karşınızdayım. Bu bölümde konuğum büyük usta Soner Olgun.
🔥Abone Ol ► http://bit.ly/YouTubeSerhat
🔥Takip Et ► http://www.instagram.com/serhateronal

Merhaba sevgili dostlar diye başladı Soner Olgun sohbetimize. Kendisine çekim öncesi engelli ya da engeli olmayan bireylere Asla Pes Etme dediğimi ve bu düşüncemi videolar çekerek herkese ulaştırmaya çalıştığı anlatmıştım.

Soner Olgun, benim bu projemi ve çabamı bir kampanya olarak değerlendirdi. Tabiki bu durum farkındalık için çaba sarfeden bir youtuber olarak beni inanılmaz mutlu etti.

Soner Olgun ile çekim öncesi sohbetimizde, günlerdir uykusuzluk ile mücadele edip sahneye çıkıyor olmasının onu asla pes ettiremeyeceğini konuşmuştuk ve çekim esnasında da bu durumdan bahsetti.

Sonrasında sözlerine şöyle devam etti Soner Olgun; mesele hayatın zorluğu değildir, ne yaşadığınla ilgilidir, neyi nasıl yaşadığınla ilgilidir. Hayat edebiyat gibidir, ne yaşadıkların ne anlattıkların değildir edebiyat, edebiyat neyi nasıl anlattığındır. Hayat da öyle birşeydir; bir hayatın vardır ve onu yaşarsın. Ama asıl mesele o değil; bir hayatın vardır, onu yaşarsın ve nasıl yaşadığın senin hayatındır.

Ardından canım karım ve biricik kameramanım Yeşim Erönal’dan, evliliğimizden benim tanıştırma esnasında eşim ve Yeşim karışıklığı hakkında anlattıklarıma gülüşlerimizden ve mutlu olmaktan bahsetti Soner abim.

Abim diyorum çünkü arkadaşlar ben odadan içeri girdiğim anda yerinden kalkıp kucaklayan, masasına davet eden ve önce yemeli içmeli bizi misafir eden, samimi ve inanılmaz sevgi dolu bir insan Soner Olgun. Herkesin bir gün kendisi tanımasını ümid ederim.

Sohbetimizin sonlarına doğru ise asla pes etme derken kendi hikayesinden bahsetti Soner Olgun. Arkadaşlar kendisi yıllar önce bir kuyuya düşmüş ve bulunduğunda kalbi durmuş, nabzı atmaz haldeymiş. Soner Olgun’u morga kaldırmışlar ve bir anda hayata geri dönmüş. O anlarda bile bırakmamış hayatla savaşmayı ve pes etmemiş.

İyiki pes etmemişsin, iyiki yanımızdasın abim. Ağzına ve yüreğine sağlık…

Arkadaşlar Asla Pes Etme 3. Bölüm – Soner Olgun (İyi Bayramlar) #AslaPesEtme videomu izlediğiniz için teşekkür ederim.

Kanala abone olmayı unutmayın ► http://bit.ly/YouTubeSerhat

Bir sonraki videoda görüşünceye dek kendinize bakın, hoşça kalın…


* * * * * * * * SOSYA MEDYA HESAPLARIM * * * * * *

Facebook ► http://www.facebook.com/SerhatEronal
Instagram ► http://www.instagram.com/SerhatEronal
Twitter ► http://www.twitter.com/SerhatEronal
Web ► http://www.serhateronal.com

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Bir cevap yazın